Beebird Ai-01 AirFryer

Kodi i aksioneve:
E shitur
₺3,300.00
₺3,300.00
kişi bu ürünü görüntülüyor.
Krahasonibej nje pyetje Shpërndaje
Beebird Ai-01 AirFryer
₺3,300.00
₺3,300.00
Ürün açıklaması

 Kjo mrekulli e kuzhinës kombinon teknologjinë e zgjuar me një dizajn elegant. Me kontroll të saktë, udhëzime të recetave dhe lidhje pa probleme, tani të gjithë mund të pjekin!

Kontrolli inteligjent: Beebird Ai-Fryer mund të menaxhohet nga distanca, kështu që ju mund të vendosni dhe gjurmoni ushqimet tuaja nëpërmjet smartphone ose tabletit tuaj. Ju mund të përgatisni vaktin tuaj përpara se të ktheheni në shtëpi, kështu që do të jetë gati kur të mbërrini.

Gatim i shëndetshëm: Falë teknologjisë së tij, ju mund të gatuani ushqimet tuaja duke përdorur më pak vaj dhe të ofroni një alternativë më të shëndetshme duke arritur të njëjtën shije si metodat tradicionale të skuqjes.

Receta dhe këshilla: Aplikacioni ynë ofron një sërë recetash të shëndetshme dhe këshilla gatimi. Ai ofron receta specifike për nevojat tuaja bazuar në të dhënat personale si presioni i gjakut, sheqeri në gjak dhe pesha trupore.

Udhëzime audio dhe video: Ofron udhëzime hap pas hapi audio dhe video për përgatitjen e lehtë të secilës recetë. Ju lehtë mund të përgatisni ushqime nga recetat tuaja të preferuara të kuzhinierëve.

Ekosistemi i Teknologjisë Beebird:Ai-Fryer integrohet pa probleme me produkte të tjera të Teknologjisë Beebird, duke sinkronizuar të dhënat e përdoruesit dhe duke e kthyer në mënyrë efektive aplikacionin në një trajner stili jetese.

Daha Fazla Bilgi
NameBeebird Ai-01 AirFryer
SKU
VendorBeebird
Kargo&İade
İade Politikası
  • 14 gün içinde kolay iade
  • 30 gün içinde değişim
  • Ücretsiz kargo.
  • Uluslararası teslimat: 7-10 iş günü.
Gönderim politikası

Tüm siparişleriniz, sipariş onayı e-postanızı aldıktan sonra 1 ila 3 iş günü içinde işlenir (hafta sonları ve tatiller hariç). Siparişiniz sevk edildiğinde, başka bir bildirim alırsınız.
Sipariş durumumu nasıl kontrol edebilirim?
Siparişiniz sevk edildiğinde, size bir e-posta bildirimi gönderilir ve içinde siparişinizin durumunu kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir takip numarası verilecektir. Takip bilgilerinin kullanılabilir hale gelmesi için lütfen 48 saat bekleyin. Siparişiniz, sevkiyat onayı e-postanızı aldıktan sonraki 3 gün içinde hala elinize ulaşmadıysa, lütfen adınız ve sipariş numaranızı belirterek info@beebird.io adresinden bizimle iletişime geçin, sizin için inceleyeceğiz.
Başka sorularınız varsa, info@beebird.io adresinden veya 444 2495’i arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.