Makinë kafeje Beebird M1

Kodi i aksioneve: 0
E shitur
3,950.00TL
3,950.00TL
kişi bu ürünü görüntülüyor.
Krahasonibej nje pyetje Shpërndaje
Makinë kafeje Beebird M1
3,950.00TL
3,950.00TL
Ürün açıklaması
Këtu është aparati ynë inteligjent i kafesë i projektuar me çelik me cilësi të lartë, i projektuar me saktësi për të bërë kafenë më të mirë me bazë ekspres. Shijoni një gamë të gjerë shijesh kafeje, personalizoni sipas dëshirës tuaj dhe kontrolloni atë nga telefoni juaj. E gjithë kjo në një dizajn elegant, modern dhe të prodhuar nga çeliku me cilësi të lartë. Bërja e kafesë tani është e lehtë, ashtu siç dëshironi.

Kafe perfekte çdo herë: Kjo makinë është krijuar për të krijuar kafenë më të mirë në botë me bazë ekspres, duke paketuar shije perfekte në çdo filxhan. Përjetoni notat dhe aromat e plota të kafesë suaj me pajisjet e përgatitura për të arritur kafen perfekte.

Opsione të personalizueshme të kafesë: Përgatitni receta speciale nga baristët tuaj të preferuar me një trokitje të vetme. Personalizo llojin, sasinë, temperaturën e kafesë dhe më shumë. Krijoni një përvojë unike kafeje të krijuar vetëm për ju.

Kontrolli inteligjent: Kontrolloni aparatin tuaj të kafesë nga distanca nga smartfoni ose tableti juaj. Përgatitni filxhanin e përsosur të kafesë në çdo kohë, kudo.

Dizajn elegant: Dizajni i tij elegant dhe modern plotëson çdo kuzhinë dhe shton një detaj të mrekullueshëm. Zbuloni përzierjen perfekte të estetikës dhe funksionalitetit.

Daha Fazla Bilgi
NameMakinë kafeje Beebird M1
SKU0
VendorKahve Makinesi
Kargo&İade
İade Politikası
  • 14 gün içinde kolay iade
  • 30 gün içinde değişim
  • Ücretsiz kargo.
  • Uluslararası teslimat: 7-10 iş günü.
Gönderim politikası

Tüm siparişleriniz, sipariş onayı e-postanızı aldıktan sonra 1 ila 3 iş günü içinde işlenir (hafta sonları ve tatiller hariç). Siparişiniz sevk edildiğinde, başka bir bildirim alırsınız.
Sipariş durumumu nasıl kontrol edebilirim?
Siparişiniz sevk edildiğinde, size bir e-posta bildirimi gönderilir ve içinde siparişinizin durumunu kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir takip numarası verilecektir. Takip bilgilerinin kullanılabilir hale gelmesi için lütfen 48 saat bekleyin. Siparişiniz, sevkiyat onayı e-postanızı aldıktan sonraki 3 gün içinde hala elinize ulaşmadıysa, lütfen adınız ve sipariş numaranızı belirterek info@beebird.io adresinden bizimle iletişime geçin, sizin için inceleyeceğiz.
Başka sorularınız varsa, info@beebird.io adresinden veya 444 2495’i arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.