Glukometër Beebird Accurect BGM-01

Kodi i aksioneve: 0
E shitur
₺1,150.00
₺1,150.00
kişi bu ürünü görüntülüyor.
Krahasonibej nje pyetje Shpërndaje
Glukometër Beebird Accurect BGM-01
₺1,150.00
₺1,150.00
Ürün açıklaması

Kjo pajisje është në gjendje të bëjë matje po aq të ndjeshme sa ato në një mjedis spitalor dhe është projektuar në përputhje me standardet mjekësore. Kjo bën të mundur monitorimin dhe matjen e saktë të niveleve të shëndetit tuaj. 

Ai integrohet pa probleme me telefonin tuaj celular, duke ju lejuar të monitoroni në distancë të dhënat tuaja shëndetësore duke i mbrojtur ato. Të gjitha këto mundësi janë në majë të gishtave përmes aplikacionit Beebird Home!

Lidhshmëria inteligjente: Pajisja jonë sinkronizon pa probleme të dhënat e përdoruesit me telefonin inteligjent ose tabletin tuaj, duke ju lejuar të monitoroni në distancë matjet tuaja duke mbajtur të sigurt informacionin tuaj shëndetësor.

Hidhni hapin e parë për një mënyrë jetese të shëndetshme: Hidhni hapin e parë në udhëtimin tuaj drejt një jete më të shëndetshme nëpërmjet aplikacionit Beebird Home, duke përdorur të dhënat e ofruara nga matësi ynë i glukozës në gjak. Hyni në rekomandime dhe receta të përshtatura për të dhënat tuaja personale të shëndetit.

Matje të sakta të glukozës në gjak: Matësi inteligjent i glukozës në gjak i Beebird Technology është projektuar në përputhje me standardet mjekësore, duke garantuar matje të sakta dhe duke ju lejuar të monitoroni me saktësi nivelet e sheqerit.

Analiza e të dhënave historike: Pajisja ruan në mënyrë të sigurt të dhënat historike nga matjet e tua dhe të lejon të kesh qasje me lehtësi në të dhënat e kaluara gjatë vizitave te mjeku.

Të transportueshmëria: Falë dizajnit të tij kompakt dhe të lehtë, ju mund të matni sheqerin në gjak kudo.


Daha Fazla Bilgi
NameGlukometër Beebird Accurect BGM-01
SKU0
VendorAccurect
Kargo&İade
İade Politikası
  • 14 gün içinde kolay iade
  • 30 gün içinde değişim
  • Ücretsiz kargo.
  • Uluslararası teslimat: 7-10 iş günü.
Gönderim politikası

Tüm siparişleriniz, sipariş onayı e-postanızı aldıktan sonra 1 ila 3 iş günü içinde işlenir (hafta sonları ve tatiller hariç). Siparişiniz sevk edildiğinde, başka bir bildirim alırsınız.
Sipariş durumumu nasıl kontrol edebilirim?
Siparişiniz sevk edildiğinde, size bir e-posta bildirimi gönderilir ve içinde siparişinizin durumunu kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir takip numarası verilecektir. Takip bilgilerinin kullanılabilir hale gelmesi için lütfen 48 saat bekleyin. Siparişiniz, sevkiyat onayı e-postanızı aldıktan sonraki 3 gün içinde hala elinize ulaşmadıysa, lütfen adınız ve sipariş numaranızı belirterek info@beebird.io adresinden bizimle iletişime geçin, sizin için inceleyeceğiz.
Başka sorularınız varsa, info@beebird.io adresinden veya 444 2495’i arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Feyza Öztürk
Hızlı Kargo

Hızlıca elime ulaştı. Çok güzel bir ürün annem için aldım.