Peshorja e zgjuar e trupit Beebird Scaleist BS-01

Kodi i aksioneve: 0
E shitur
₺985.00
₺985.00
kişi bu ürünü görüntülüyor.
Krahasonibej nje pyetje Shpërndaje
Peshorja e zgjuar e trupit Beebird Scaleist BS-01
₺985.00
₺985.00
Ürün açıklaması

Fitoni një perspektivë të re për shëndetin e trupit tuaj. Peshorja jonë inteligjente e trupit është krijuar për të pasqyruar stilin tuaj modern të jetesës. Do të keni mundësinë të drejtoni shëndetin tuaj me matje të sakta, udhëzime të personalizuara dhe veçori të zgjuara të lidhjes. Me ju për një jetë më të shëndetshme dhe më të ndërgjegjshme në çdo hap.

Lidhshmëria inteligjente: Pajisja sinkronizon të dhënat e përdoruesit me smartfonin ose tabletin tuaj, ju lejon të monitoroni matjet tuaja nga distanca dhe ju ndihmon të mbani të sigurta të dhënat tuaja shëndetësore.

Recetat e jetës së shëndetshme: Ofron rekomandime të personalizuara për shëndetin dhe fitnesin bazuar në rezultatet e analizës së trupit. Pavarësisht nëse synoni të arrini peshën tuaj ideale ose të adoptoni një mënyrë jetese më të shëndetshme, këto këshilla do t'ju udhëzojnë.

Analiza e të dhënave të historisë: Ruan të dhënat e historisë duke regjistruar matjet e trupit tuaj. Kjo ofron një mjet të vlefshëm për të gjurmuar përparimin tuaj dhe për të vendosur qëllime shëndetësore.

Analiza e saktë e trupit: Kjo peshore e zgjuar e trupit shkon përtej matjes së peshës, ajo gjithashtu ju ndihmon të kuptoni mirë shëndetin tuaj duke matur përqindjen e yndyrës trupore, masën muskulore, densitetin e kockave, shkallën metabolike dhe më shumë.

Dizajn elegant dhe i qëndrueshëm: Dizajni i tij elegant dhe i qëndrueshëm plotëson në mënyrë të përkryer çdo banjë. Është një opsion ideal për përdorim afatgjatë.

Daha Fazla Bilgi
NamePeshorja e zgjuar e trupit Beebird Scaleist BS-01
SKU0
VendorScaleist
Kargo&İade
İade Politikası
  • 14 gün içinde kolay iade
  • 30 gün içinde değişim
  • Ücretsiz kargo.
  • Uluslararası teslimat: 7-10 iş günü.
Gönderim politikası

Tüm siparişleriniz, sipariş onayı e-postanızı aldıktan sonra 1 ila 3 iş günü içinde işlenir (hafta sonları ve tatiller hariç). Siparişiniz sevk edildiğinde, başka bir bildirim alırsınız.
Sipariş durumumu nasıl kontrol edebilirim?
Siparişiniz sevk edildiğinde, size bir e-posta bildirimi gönderilir ve içinde siparişinizin durumunu kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir takip numarası verilecektir. Takip bilgilerinin kullanılabilir hale gelmesi için lütfen 48 saat bekleyin. Siparişiniz, sevkiyat onayı e-postanızı aldıktan sonraki 3 gün içinde hala elinize ulaşmadıysa, lütfen adınız ve sipariş numaranızı belirterek info@beebird.io adresinden bizimle iletişime geçin, sizin için inceleyeceğiz.
Başka sorularınız varsa, info@beebird.io adresinden veya 444 2495’i arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.