Peshorja e zgjuar e kuzhinës Beebird Scaleist KS-01

Kodi i aksioneve:
në magazinë
₺759.00
₺759.00
kişi bu ürünü görüntülüyor.
Krahasonibej nje pyetje Shpërndaje
Peshorja e zgjuar e kuzhinës Beebird Scaleist KS-01
₺759.00
₺759.00
Ürün açıklaması

Klikoni në lidhjen: Si të lidhni peshoren inteligjente të kuzhinës Beebird me aplikacionin celular?

E krijuar për të thjeshtuar përvojën tuaj të kuzhinës, ajo është një pajisje ku kuzhina moderne takohet me saktësinë dhe inovacionin. Pavarësisht nëse jeni një kuzhinier i zoti ose sapo po filloni, peshoret inteligjente ofrojnë matje të sakta, informacione ushqyese dhe lidhje pa probleme.

Matja e të dhënave të shumëfishta: Peshorja e zgjuar e kuzhinës e Beebird Technology ofron aftësinë për të matur peshën në kilogramë, gram, ml. Ai mat saktësisht kaloritë, proteinat, yndyrat dhe vlerat e tjera ushqyese të ushqimeve. Kjo ju ndihmon të kuptoni më mirë përmbajtjen ushqyese të vakteve tuaja dhe ju ndihmon në krijimin e planeve të personalizuara të dietës.

Lidhshmëria inteligjente: Pajisja sinkronizon rezultatet e matjeve me smartfonin ose tabletin tuaj, duke ju lejuar të gjurmoni matjet tuaja, të monitoroni përparimin tuaj dhe të arrini më lehtë qëllimet tuaja personale të shëndetit.

Receta dhe rekomandime diete: Kur përdoret me aplikacionin Beebird Home, peshoreja e kuzhinës ju ndihmon të përmirësoni zakonet tuaja të të ngrënit duke ju ofruar receta të personalizuara dhe rekomandime dietike.

Dizajn elegant dhe i qëndrueshëm: Dizajni i tij elegant dhe i qëndrueshëm plotëson bukur çdo kuzhinë.Daha Fazla Bilgi
NamePeshorja e zgjuar e kuzhinës Beebird Scaleist KS-01
SKU
VendorScaleist
Kargo&İade
İade Politikası
  • 14 gün içinde kolay iade
  • 30 gün içinde değişim
  • Ücretsiz kargo.
  • Uluslararası teslimat: 7-10 iş günü.
Gönderim politikası

Tüm siparişleriniz, sipariş onayı e-postanızı aldıktan sonra 1 ila 3 iş günü içinde işlenir (hafta sonları ve tatiller hariç). Siparişiniz sevk edildiğinde, başka bir bildirim alırsınız.
Sipariş durumumu nasıl kontrol edebilirim?
Siparişiniz sevk edildiğinde, size bir e-posta bildirimi gönderilir ve içinde siparişinizin durumunu kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir takip numarası verilecektir. Takip bilgilerinin kullanılabilir hale gelmesi için lütfen 48 saat bekleyin. Siparişiniz, sevkiyat onayı e-postanızı aldıktan sonraki 3 gün içinde hala elinize ulaşmadıysa, lütfen adınız ve sipariş numaranızı belirterek info@beebird.io adresinden bizimle iletişime geçin, sizin için inceleyeceğiz.
Başka sorularınız varsa, info@beebird.io adresinden veya 444 2495’i arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.